Augu kopšanas līdzekļi

Augsnes paskābinātājs pH4 mini laboratorija 500g

Preču cenas tiek norādītas, neieskaitot PVN

Preparāts iestrādāts augsnē, veicina augsnes baktēriju Paracoccus, Beggiatoa un Vitrosomonas bioloģisko aktivitāti, kuras laikā izdalās ūdeņraža joni, kas paskābina augsni. LIETOŠANA:

  • 1)Pārbaudiet augsnes skābumu, nosakot augsnes pH: dažu centimetru dziļumā paņemiet augsni un ieberiet iepakojumā esošajā trauciņā līdz atzīmei 10ml. Ielejiet ūdeni līdz atzīmei 20ml, trauciņu aizveriet un labi sakratiet. Pēc 5 min, vienu indikatora papīra strēmelīti iemērciet šķīdumā. Izņemiet strēmelīti un salīdziniet strēmelītes krāsu ar pievienoto skalu. Skalā esošā krāsa parādīs augsnes pH. 
  • 2)Paskābiniet augsni līdz nepieciešamajam līmenim: iestrādājiet produktu dažu centimetru dziļumā atbilstoši tabulā sniegtajiem aprēķiniem, atkarībā no augsnes pH. Produkta dozēšanu skatīt uz produkta esošajā tabulā. Pēc mēneša pārbaudiet augsnes skābumu un, ja nepieciešams, produktu lietojiet vēlreiz. 

Augi, kuriem patīk skāba augsne (nepieciešamais augsnes pH):

  • pH 3.5-4.5 mellenes, brūklenes, dzērvenes.
  • pH 4-4.5 rododendri, mellenes, dižmeldri, virši, acālijas, ērikas, hortenzijas, skaistnātrītes.
  • pH 4-6.5 kalnu priedes, rietumu tūjas, nokarenie bērzi, mahonijas, irbenāji, klinšrozītes, Kanādas hemlokegles.
  • pH 4.5-5.5 orhidejas, mirtes, papardes, ciklamenas, prīmulas, bromēlojas, kamēlijas, fuksijas, antūrijas.
  • pH 5.5-6.5 lilijas, kalatejas, stēvijas, kreimenes, ciklamenas, pelargonijas, istabas kļavas, sparģeļi, begonijas, kartupeļi. 

UZMANĪBU! Preparāta sastāvā ir 8.5% slāpekļa, tāpēc augus mēslojot ar slāpekļa mēslojumu samazināt tā devas. Ražots: Lietuvā.

Preču cenas tiek norādītas, neieskaitot PVN